مقدمه

وجود موفقیت در هر کسب و کاری همان اندازه که نیازمند ارائه ی محصول با کیفیت است، همچنین نیازمند وجود ارتباطات گسترده نیز خواهد بود. اگر قصد دارید تا یک فروشنده موفق در کسب و کار خود باشید، مهم ترین و حیاتی ترین فاکتوری که به آن نیاز دارید، خریدار یا همان مشتری می باشد. در حقیقت، این خریدار است که سبب می شود تا چرخه ی مالی یک کسب و کار رونق داشته باشد. ورود پیوسته ی منابع مالی مهم ترین اصل در گسترش هر تجارتی به شمار می رود.

بازاریابی شبکه ای

راهکار اثربخش برای موفقیت فروش

شاید برای بسیاری این پرسش مطرح باشد که در آغاز شروع هر کسب و کار چگونه می توان خریدار کافی جهت ورود منابع مالی را به سوی آن هدایت نمود و درآمد مناسبی از آن کسب و کار به دست آورد؟ 

پاسخ این سوال در ایجاد ارتباط اثربخش و گسترده است. در علم امروز به چنین ارتباطی که سبب افزایش سود در تجارت می شود، بازاریابی شبکه ای گفته می شود. بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ نوعی استراتژی فروش برای شرکت ها است که به دنبال عرضه ی بدون واسطه ی محصولات خود به خریدار هستند. در حقیقت، در این نوع بازاریابی هر خریدار می تواند یک بازاریاب باشد. کسب مهارت برای ایجاد چنین شبکه هایی بی تردید تنها نمی تواند ذاتی و وابسته به استعداد افراد باشد. واقعیت این است که در دنیای امروز آن چه در نهایت سبب ایجاد موفقیت در زمینه های شغلی افراد می شود، فراگیری مستمر مهارت ها و استفاده از آن می باشد. 

کسب آموزش های لازم در راستای ایجاد شبکه برای نتورک مارکتینگ

اگر بخواهیم صادق باشیم، همه ی ما به دلایل متعددی نظیر شرایط فرهنگی و خانوادگی که در آن رشد یافته ایم، در زمینه ی ایجاد ارتباط هدفمند دچار ضعف هایی هستیم. ضعف های ارتباطی می تواند اثر قابل ملاحظه ای بر موفقیت های کاری و روابط خانوادگی انسان بگذارد. تنها راهکار، کسب اطلاعات در زمینه ی برقراری ارتباط اثربخش می باشد. آن چه که باید به آن توجه داشت، این است که کسب یک مهارت تنها از طریق یادگیری مستمر امکان پذیر خواهد بود.

کتاب صفر تا سکوی موفقیت 

استفاده از کتاب صفر تا سکوی موفقیت

 در کتاب صفر تا سکوی موفقیت، آموزش اصولی بازاریابی شبکه ای با بیانی روان و روشن ارائه شده است. در این کتاب 285 صفحه ای، نویسنده سعی داشته تا با ایجاد فضایی مناسب برای آموزش آسان و در عین حال ارائه ی نکات کاربردی، آموزش های پایه ی مورد نیاز برای ایجاد یک شبکه ی ارتباطی سودمند و سودده را بیان کند. به طور قطع، کسب تجربه مهم ترین اصل در ورود به هر حرفه به شمار می رود. اما در برخی مواقع کسب تجربه می تواند زیان های مالی و روانیبزرگی نیز به همراه داشته باشد. بنابراین، عاقلانه است که با مطالعه ی کتاب های این چنینی تا حد ممکن میزان اشتباهات را در حرفه ی فروش کاهش دهیم. 

کلام آخر

اگر بخواهیم واقع بین باشیم، کتابخوانی نیازمند اختصاص زمانی برای دسترسی و کسب اطلاعات از آن ها می باشد. اما با توجه به درگیری های زندگی شهری، بسیاری از ما امکان اختصاص زمان کافی برای مطالعه را نداریم. یکی از راهکارهای اثربخش می تواند خرید کتاب های الکترونیکی باشد. با توجه به فرمت این نوع کتاب ها، به آسانی در گوشی های تلفن همراه، تبلت، دستگاه های کتابخوان، رایانه های شخصی و لپ تاپ قابل استفاده می باشد. از این رو، نسخه ی الکترونیکی همزمان با نسخه ی چاپی این اثر در دسترس علاقه مندان هست.