مقدمه

 یکی از محدودیت هایی که سبب می شود تا تمایل کمتری به مطالعه داشته باشیم، خرید کتاب مناسب است. همه ما با توجه به روحیات و نیازهای زندگی به کتاب های متفاوتی برای مطالعه نیازمندیم. در بسیاری از موارد پیدا کردن موضوع که متناسب با روحیات و نیازهایمان باشد، مشکل است. یا اینکه دسترسی آسانی برای پیدا کردن آن ها نداریم. با توجه به این چالش سوال اینجاست که چگونه می توان مورد مناسب را به سرعت تهیه کرد؟

شخصیت های داستانی قهرمان های تخیلی دنیای کتاب ها هستند.

خرید کتاب 

چالش های خرید کتاب از فروشگاه های حضوری

همانطور که در مطالب قبل هم به آن اشاره شد، یکی از عواملی که سبب می شود تمایلی به مطالعه نداشته باشیم، تهیه کتاب است. تهیه کتاب همانند سایر اجناس، معمولا همراه با چالش هایی است. چنانچه جزء افرادی هستید که تمایل به خریدهای حضوری دارید، قطعا با چالش های بیشتری روبرو خواهید شد. که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. 

جست و جوی فروشگاه معتبر

به طور کلی به دلیل اینکه نظارت کمتری بر روی فروشگاه های حضوری صورت می گیرد، از برخی جنبه ها یافتن فروشگاه معتبر مشکل تر خواهد بود. شاید در خرید کتاب بر خلاف خرید اجناس دیگر، افراد دغدغه ی جنس با کیفیت را نداشته باشند، اما یافتن فروشگاهی که در کنار قیمت مناسب، آخرین جلد منتشر شده را ارائه دهد، در برخی موارد مشکل خواهد بود. 

کتابخوان ها برای خرید کتاب عاشقانه هجوم می برند!

جستجوی کتاب

سهولت دسترسی به خرید

با توجه به درگیری های دنیای امروز، مراجعه حضوری برای خرید برای بسیاری از افراد دشوار است. همچنین مورد دیگری که در خرید حضوری با آن مواجه خواهیم بود این است که اطلاعی از موجودی موضوع مورد نظرمان در فروشگاه نداریم. برای همین ممکن است گاهی اوقات مراجعه برای خرید آن بی حاصل باشد. 

خرید کتاب از فروشگاه های اینترنتی

خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیاری از چالش های خرید حضوری را ندارد. شاید تنها دغدغه ای که برای خرید داشته باشیم، جستجو برای پیدا کردن فروشگاه معتبر در این زمینه باشد. در ادامه نکاتی را که می بایست برای خرید از فروشگاه اینترنتی مد نظر قرار دهیم، خواهیم گفت.  

1- روش های پرداخت امن و مطمئن 

2- مجوز و پیشینه ی حرفه ای معتبر

3- پشتیبانی قوی و ارتباط تنگاتنگ با مشتری

فروشگاه اینترنتی نشر پرنیان اندیش

یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه ی فروش کتاب در حال حاضر، فروشگاه نشر پرنیان اندیش است. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد موجود، این فروشگاه مناسب ترین گزینه در انتخاب جهت خرید اینترنتی به شمار می رود.

1- این فروشگاه در زمینه های متفاوتی چون علمی، فرهنگی، هنری و ادبی دارای کتب با موضوعات مختلف است. به همین دلیل افراد با هر نوع نیاز و یا زمینه فکری، می توانند کتب مورد نیاز خود را جستجو و پیدا کنند. 

2- وجود دسته بندی های مجزا در این فروشگاه اینترنتی سبب شده تا افراد به سرعت بتوانند موضوع مورد نظر خود را جستجو کنند. 

کتاب هدیه ای فراموش نشدنی برای فرهیختگان است!

خرید کتاب

نتیجه گیری

یکی از دلایلی که بیشتر افراد تمایلی به مطالعه ندارند، دسترسی کم آن ها به خرید موضوع مورد نظرشان می باشد. جستجو کتاب از فروشگاه های اینترنتی این مشکل را تا حد بسیار زیادی رفع کرده است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت، اطمینان از اعتبار فروشگاه است.


بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.