نگاهی متفاوت به مسئله ی کسب قدرت در زندگی

به طور کلی زمانی که صحبت از قانون قدرت می شود، بسیاری تصور می کنند قدرت و قوانین آن مختص افرادی است که توانسته اند قابلیت های خود را در ابعاد مختلف زندگی افزایش دهند. البته هر چند این تصور به خودی خود اشتباه نیست، اما کامل هم نیست. در حقیقت، قانون قدرت به ما می گوید پیش از آن که در مورد ارتقای توانمندی های خود فکر کنید، ابتدا می بایست ضعف های خود را شناسایی کنید. خداوند در قرآن به روشنی بیان می کند که انسان موجودی ضعیف آفریده شده است. بنابراین آن چه سبب کسب قدرت و توانایی در زندگی هر انسانی می شود، تلاش برای برطرف کردن ضعف ها می باشد. با کاهش ضعف های فردی در هر انسانی، به مرور توانایی ها در شخص ظاهر می شود.

ارائه ی مهارت های فردی

نگاهی به موضوع کتاب نخستین قانون قدرت

 کتاب نخستین قانون قدرت تالیف نویسنده ی آمریکایی رابرت گرین می باشد. رابرت گرین در طول زندگی خود در شغل ها و شرایط بسیار متفاوتی فعالیت داشته است. همین موضوع سبب شده تا بتواند مهارت های عملی جهت ارتقای توانمندی های فردی را کسب و در قالب کتاب هایی اثرگذار ارائه کند که شامل 48  قانون حیاتی و مهم در زمینه ی دستیابی به قدرت می باشد. قانون نخست که موضوع این کتاب است، در مورد نحوه ی ارائه ی مهارت های فردی صحبت می کند. بدون شک همه ی ما به لحاظ شرایط خانوادگی و نحوه ی برخورد والدین مان، دارای ضعف هایی در زمینه ی ارائه ی توانمندی های خود هستیم. همین موضوع سبب می شود تا به جای آن که به دنبال ارائه ی عملی مهارت های خود باشیم، سعی کنیم تا آن ها را به رخ اطرافیان بکشیم. مطالعه ی این کتاب می تواند با ارائه ی راهکاری عملی جهت استفاده ی اثربخش مهارت های فردی از مهارت های فردی، توانمندی و قدرت شخص را افزایش دهد.

تهیه ی کتاب نخستین قانون قدرت از سایت نشر پرنیان اندیش

با توجه به درگیری ها و گرفتاری های آدمی در دنیای امروز، شاید فرصت خرید و مطالعه ی کتاب برای بسیاری از افراد محدود باشد. یکی از راهکارهای اثربخش برای بهره مندی از این فرصت محدود، استفاده از کتاب های الکترونیکی است. استفاده از این نوع کتاب ها نه تنها امکان دسترسی آسان را برای افراد امکان پذیر می کند، همچنین چالش هایی نظیر نحوه ی نگهداری و حمل و نقل را نیز در پی نخواهد داشت. سایت پرنیان اندیش با عرضه ی کتاب های الکترونیکی در زمینه های مختلف، امکان دسترسی آسان به انواع کتب را امکان پذیر ساخته است. کتاب نخستین قانون قدرت به صورت فایل پی دی اف و نسخه ی الکترونیکی، کتاب صوتی، همچنین به صورت چاپی و نسخه ی فیزیکی در سایت انتشارات پرنیان اندیش موجود می باشد.

کتاب نخستین قانون قدرت

کلام آخر: اهمیت مطالعه ی کتاب

یکی از مهم ترین اصول دستیابی به موفقیت، یادگیری مستمر می باشد. فرآیند آموزش در زندگی می تواند به طرق گوناگونی صورت گیرد. آن چه اهمیت دارد، استفاده از راهکاری است که بتواند با آموزش مستمر، توانمندی های فردی را ارتقا بخشد. مطالعه ی کتاب در کنار این که یک سرگرمی مفرح به شمار می رود، می تواند به مرور زمان اطلاعات شخص را نیز افزایش دهد. افزایش اطلاعات در نهایت به معنای شناخت مسیر موفقیت فردی است. بدون شک انسان در مسیر دستیابی به اهداف و موفقیت در زندگی شخصی چالش های متعددی پیش رو دارد. نبود شناخت کافی از چالش های مسیر، می تواند انرژی انسان را به سرعت کاهش دهد و سبب بازماندن وی از اهدافش شود.