چرا باید کتاب «تاریخ معماری آمریکا - جلد 2» را مطالعه کنم؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم از کتاب هایی به شمار می رود که در حال حاضر، با استقبال گسترده ای در سطح دنیا همراه است. همان طور که می دانید، معماری آمریکا از دیرباز تاکنون مورد توجه بسیاری از معماران در سراسر جهان قرار گرفته است. اما منبع پیدایش این زیبایی و خلاقیت در معماری کجاست؟ چه گذشته ای در پس این فرهنگ معماری قرار دارد؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم اثر دکتر مارک گلنتر با هدف آشنایی با چگونگی پیدایش معماری آمریکایی نوشته شده است. در این جلد از کتاب، توسعه ی معماری در اروپا و آمریکا مورد بحث قرار می گیرد. در واقع با مطالعه ی کتاب، اثرپذیری این دو قاره از یکدیگر در فنون معماری به خوبی مشهود خواهد بود. در این جلد از کتاب تاریخ معماری آمریکا، به طور دقیق بررسی می شود که معماری آمریکا در چه مقطعی از سبک معماری اروپا تاثیر پذیرفته است. به این بخش از کتاب، فرهنگ های مهاجر گفته می شود. این اثر تقدیرشده و برگزیده ی دوسالانه ی کتاب معماری و شهرسازی ایران است.

در کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم به مسئله ی فرهنگ استعماری نیز پرداخته می شود. همان طور که می دانید، آمریکا سال ها تحت سلطه و استعمار بریتانیای کبیر بود. انقلاب آمریکایی ها علیه بریتانیا، پایه گذار شیوه ای نوین در معماری آمریکایی شد. این دوره که تقریبا از عصر رنسانس آغاز شد، پایان بخش سلطه ی اروپاییان بر دنیا بود. به همین دلیل، تغییرات شگرفی در عرصه ی معماری آمریکا نیز به وقوع پیوست که در این جلد از کتاب به تفصیل در مورد آن صحبت شده است. در حقیقت، شما در این کتاب با سیر تحول معماری آمریکا در دوره ی استعمار و پس از آن آشنا خواهید شد.

آشنایی با کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم

مطالعه ی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم، با استقبال گسترده ای در سراسر جهان همراه شده است. این استقبال به اندازه ای زیاد بود که زمینه ی ترجمه و تالیف این کتاب در سایر کشورهای دنیا را نیز فراهم کرد. این روزها این اثر ارزشمند در ایران هم با استقبال خوبی مواجه شده است. بسیاری از معماران، مورخان و افراد علاقه مند به حوزه های تاریخ مهندسی و هنر، نسبت به خرید این کتاب علاقه نشان می دهند. به همین دلیل، فروشگاه اینترنتی کتاب انتشارات پرنیان اندیش وظیفه ی تدوین و انتشار نسخه ی ترجمه شده ی این کتاب را بر عهده گرفته است. با خرید نسخه ی چاپی و فیزیکی یا نسخه ی الکترونیکی این اثر، می توانید اطلاعات و دانسته های خود در مورد تاریخ معماری اروپا و آمریکا را افزایش دهید.

امکان خرید نسخه ی چاپی و فیزیکی یا نسخه ی الکترونیکی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد ۲

راه های مطمئن برای خرید کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد ۲

چگونه می توان کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد دوم را خریداری نمود؟ به احتمال زیاد این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به معماری و مطالعات تاریخی شکل گرفته است. برای خرید مطمئن نسخه ی فیزیکی و چاپی، نسخه ی الکترونیکی و یا کتاب صوتی و چندرسانه ای این کتاب می توانید به وبگاه نشر پرنیان اندیش مراجعه نمایید. این مجموعه دارای تمامی مجوزهای قانونی برای چاپ و انتشار کتاب است و بی شک نسخه ی اصلی کتاب با بهترین ترجمه را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار می دهد. امیدواریم اطلاعات ارائه شده برای شما مفید بوده باشد.

بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.