مقدمه

مطالعه کتاب در زمینه های مختلف سبب می شود تا اطلاعات و دانش خود را در جهت مدیریت درست امکانات افزایش دهیم. شاید برای خیلی از شما این سوال باشد که چرا رسیدن به موفقیت و یا در مسیر موفقیت قرار گرفتن برای افراد سخت است. همین موضوع یعنی مشکل و پر چالش بودن مسیر رسیدن به موفقیت سبب شده تا افراد موفق برای ما انسان هایی برتر و جذاب باشند. در این مقاله قصد داریم با پاسخ دادن به این سوال که چرا موفقیت پروسه پر چالشی است، همچنین علت کاریزماتیک بودن افراد موفق را به شما بگوییم. 

علت سخت بودن رسیدن به موفقیت این است که موفقیت در جهت عکس قانون بقا عمل می کند.

کتاب در زمینه موفقیت

علت سخت بودن مسیر رسیدن به موفقیت

برای پاسخ دادن به این سوال شاید بد نباشد در ابتدا در مورد خاستگاه های ذاتی انسان صحبت کنیم. به طور کلی هدف مغز انسان و سیستم های سوخت و ساز موجود در بدن زنده نگه داشتن و بقای موجود است. شاید به همین علت باشد که زمانی که گرسنه و یا تشنه هستیم به هر طریقی نیاز خود را رفع می کنیم. قانون سیستم های بقا، ذخیره ی انرژی است. این در حالی است که تلاش برای رسیدن به موفقیت درست عکس سیستم بقا عمل کرده و سبب مصرف انرژی می شود.

بله! کاملا درست متوجه شده اید. علت سخت بودن رسیدن به موفقیت این است که موفقیت در جهت عکس قانون بقا عمل می کند. سوال اصلی این است که چطور می توان در کنار حفظ بقا، در مسیر رسیدن به موفقیت نیز قرار گرفت. 

یکی از راهکارهای سودمند مطالعه کتاب هایی است که در زمینه ی موفقیت نگارش شده اند.

رسیدن به موفقیت 

کتاب به عنوان ابزاری قدرتمند جهت رسیدن به موفقیت

احتمالا راهکارهای متعددی برای آموزش موفقیت و یا رسیدن به آن تجربه کرده باشید. یکی از راهکارهای سودمند مطالعه کتاب هایی است که در زمینه ی موفقیت نگارش شده اند. در ادامه به مزایای مطالعه کتاب اشاره خواهیم کرد.

 افزایش اطلاعات برای شناخت مسیر ناشناخته موفقیت

مطالعه کتاب به دلیل تنوع و گستردگی اطلاعاتی که دارد می تواند تا حد قابل ملاحظه ای سبب افزایش اطلاعات فرد شود. مهم ترین نکته در شناخت هر مسیری روشن و واضح بودن آن است. انسان به ذات از تاریکی و ناشناخته ها فرار می کند. بنابراین یکی از راهکارهای موثر در جهت شناخت مسیر موفقیت افزایش اطلاعات برای شناخت آن است.

مطالعه سبب تغییر سبک زندگی می شود

همان طور که در مطالب قبل به آن اشاره کردیم، ایجاد توازن بین حفظ بقا و داشتن زندگی موفق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مطالعه کتاب سبب می شود تا با اصلاح سبک زندگی و حذف عادات غلط در مسیر درست رسیدن به موفقیت قرار بگیریم. برخی افراد ممکن است در زمینه ی کاری، انسان های موفقی بوده اما در زمینه ی روابط خانوادگی دچار ضعف باشند. مطالعه و کسب اطلاعات سبب ایجاد توازن در زندگی می شود. 

سایت فرهنگی نشر پرنیان‌اندیش در زمینه ی فروش کتاب فعالیت می کند.

تنوع کتاب در زمینه موفقیت

خریداری کتاب هایی که در زمینه موفقیت هستند

یکی از علت هایی که سبب می شود مطالعه برایمان مشکل باشد، چالش هایی است که برای خرید آن ممکن است داشته باشیم. سایت فرهنگی نشر پرنیان‌اندیش در زمینه ی فروش کتاب فعالیت می کند. در این سایت علاوه بر تنوع کتاب، افراد به راحتی می توانند برای هر نوع موضوعی کتاب مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند.


بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.