چرا باید کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم را بخوانیم؟

تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم کتابی از دکتر مارک گلنتر می باشد که توسط مهندس سپهر انصاری ترجمه شده است. در مجموعه ی پنج جلدی این اثر ارزشمند در زمینه ی تاریخ معماری قاره ی پهناور آمریکا و سیر تحول آن توضیحاتی داده می شود. این کتاب به مرور و در هر جلد به بخشی از تاریخ معماری آمریکا می پردازد. در جلد پنجم از این کتاب، سیر تحول معماری آمریکا در دوران پسامدرن مورد بررسی قرار گرفته است. این اثر تقدیرشده و برگزیده ی دوسالانه ی کتاب معماری و شهرسازی ایران است.

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم یکی از مهم ترین جلدهای این کتاب است. در این کتاب اتفاقات مهم میان دو جنگ جهانی مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین در مورد چگونگی شکل گیری جنبش مدرنیسم صحبت هایی می شود. در عین حال، نویسنده پیرامون مدرنیست های سنت گرا و اصول اجتماعی آن ها توضیحاتی ارائه می نماید.

تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم تنها به پیشرفت معماری قاره ی آمریکا نمی پردازد. در واقع پس از وقوع جنگ های جهانی، کشور آمریکا و بسیاری از کشورها دچار مشکلات فراوانی شدند. رکود معماری، رکود اقتصادی و آثار آن بر معماری و فرهنگ از مباحثی است که در این جلد از کتاب به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

آشنایی با کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم

ارزش کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم از پر مخاطب ترین کتاب های معماری قرن اخیر به شمار می رود. این کتاب نه تنها برای معماران، بلکه برای علاقه مندان به هنر، اقتصاد، تاریخ، سیاست و... نیز مناسب است. در واقع با مطالعه ی این کتاب می توانید همه ی این اطلاعات را به صورت یکجا و بدون نیاز به مطالعه ی سایر کتب به دست آورید. در این کتاب با جنبش های سنت گرا و مدرنیسم در معماری آشنا خواهید شد. در نهایت، متوجه می شوید که عواقب جنگ، چه بلایی بر سر اقتصاد و معماری آمریکا آورد. همچنین در مورد ظهور دوباره ی اندیشه های سنت گرایانه در معماری نیز مطالبی خواهد خواند.

راه های خریداری به کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد 5

با توجه فوایدی که برای مطالعه ی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد پنجم ذکر کردیم، به احتمال زیاد علاقه مندید تا از نحوه ی خرید این جلد از کتاب آگاه شوید. اگر برای خرید این کتاب به فروشگاه های مختلف اینترنتی و حضوری مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که فروشگاه انحصاری عرضه ی این اثر ارزشمند وبگاه نشر پرنیان اندیش است. بنابراین، برای خرید آن باید به همین مرجع مطمئن و معتبر مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی کتاب در وبگاه انتشارات پرنیان اندیش در راستای کمک به ترویج فرهنگ کتابخوانی، جلدهای مختلف این کتاب را منتشر کرده و به صورت نسخه ی فیزیکی و چاپی، در کنار کتاب الکترونیکی به همراه نسخه ی کتاب صوتی و چندرسانه ای به فروش می رساند.

فروش اینترنتی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد 5

وبسایت نشر پرنیان اندیش جهت رعایت حال علاقه مندان به کتاب، همه ی محصولات خود را با قیمت های مناسب عرضه می کند. ترجمه ی دقیق و حرفه ای، چاپ دقیق و خوانا، عدم وجود حذف و سانسور در متن کتاب و... از مهم ترین فواید خرید کتاب از این مرجع معتبر حوزه ی نشر می باشد.  شما مخاطب گرامی جهت خرید جلد پنجم از کتاب تاریخ معماری آمریکا می توانید به فروشگاه آنلاین کتاب در وبگاه نشر پرنیان اندیش مراجعه کنید. امید است مطالب گفته شده، زمینه ی آشنایی هرچه بیشتر شما را با این کتاب فراهم نموده باشد.

بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.