چرا باید کتاب «تاریخ معماری آمریکا - جلد 3» را مطالعه کنم؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ معماری و فرهنگ در دنیا شناخته می شود. این کتاب در زمینه ی سیر تغییر و تحولات معماری قاره ی پهناور آمریکا طی دوران مختلف توضیحاتی می دهد. در جلد سوم این کتاب، به دوره ی زمانی خاص و پر فراز و نشیب در تاریخ آمریکا پرداخته می شود. انقلاب آمریکایی ها علیه بریتانیای کبیر با چالش های زیادی برای این سرزمین همراه بود. این انقلاب علاوه بر پایه گذاری نظام مستقل سیاسی در آمریکا، شیوه ی معماری این کشور را نیز دستخوش دگرگونی ساخت. این اثر تقدیرشده و برگزیده ی دوسالانه ی کتاب معماری و شهرسازی ایران است.

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم اثر دکتر مارک گلنتر کتابی خاص و اثرگذار است که بیشتر مورد توجه علاقه مندان به تاریخ و هنر معماری قرار گرفته است. در حقیقت، با مطالعه ی این کتاب می توانید علاوه بر کسب اطلاعات بسیار در مورد تحولات معماری قاره ی آمریکا، با اتفاقات و تغییرات مهم در گستره ی تاریخ این کشور نیز آشنا شوید. 

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم درباره ی سلطه ی 300 ساله ی اروپا بر جهان توضیحاتی می دهد و پایان این سلطه را به بهترین شکل ممکن برای مخاطب به تصویر می کشد. در این کتاب ایده های معماری آمریکا پس از عصر رنسانس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. انقلاب آمریکا علیه بریتانیا و همچنین انقلاب صنعتی فرانسه از مهم ترین مباحث جلد سوم تاریخ معماری آمریکا به شمار می رود. همچنین شیوه ی شکل گیری دنیای مدرن برای مخاطب تصویر سازی می شود. در این کتاب مهم ترین اتفاقات سال 1763 تا 1865 میلادی بازگو می گردد.

انقلاب آمریکا علیه بریتانیا و همچنین انقلاب صنعتی فرانسه

آشنایی با کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم

مطالعه ی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم به طور خاص برای علاقه مندان به رشته ی معماری نگارش شده است. اما مفاهیم غنی موجود در این کتاب برای کلیه ی علاقه مندان به رشته هایی نظیر جامعه شناسی، علوم سیاسی، تاریخ، مدیریت فرهنگی، باستانشناسی، ادبیات، هنر و ... نیز از جذابیت های فراوانی برخوردار است. در حقیقت، با مطالعه ی این اثر در خواهید یافت که سیر تحول فرهنگ و سیاست یک سرزمین به چه شکل بر معماری آن منطقه اثر می گذارد. معماری آمریکا از دیرباز تاکنون، مورد توجه بسیاری از معماران سراسر دنیا قرار گرفته است. پس با مطالعه ی این کتاب می توانید پیرامون فنون گوناگون معماری در سراسر تاریخ قاره ی آمریکا اطلاعاتی کسب کنید. با کسب این آگاهی ها می توانید در کار خود به خلاقیت بیشتری دست پیدا کنید. بنابراین، خواندن این کتاب به همه ی پژوهشگران، مهندسان و دانشجویان رشته های مختلف به ویژه هنر و معماری توصیه می شود.

معماری آمریکا از دیرباز تاکنون

فروش اینترنتی کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد 3

راه های مطمئن برای خرید کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد 3

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد سوم از طریق امکان فروش آنلاین در قالب فروشگاه اینترنتی کتاب وبگاه نشر پرنیان اندیش در اختیار شما قرار گرفته است. پیدا کردن نسخه ی اصلی و با کیفیت از این کتاب به چالشی مهم برای علاقه مندان تاریخ و معماری تبدیل شده است. اما اصلا نیازی به نگرانی نیست زیرا انتشارات بین المللی پرنیان اندیش به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی، جلد سوم این کتاب را به صورت نسخه ی چاپی و فیزیکی، همچنین نسخه ی الکترونیکی به همراه کتاب صوتی و چندرسانه ای در اختیار علاقه مندان قرار داده است. شما می توانید نسخه ی ترجمه شده ی این اثر ارزشمند را با کیفیتی بسیار بالا از طریق وبسایت انتشارات بین المللی پرنیان اندیش با بهترین قیمت خریداری نمایید.

بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.