چرا باید کتاب «تاریخ معماری آمریکا - جلد 4» را مطالعه کنم؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم کتابی فوق العاده در راستای آشنایی با سبک معماری در قاره ی پهناور آمریکا از دیرباز تاکنون است. در این کتاب سیر تحول معماری قاره ی آمریکا با توجه به وقایع تاریخی مهم ذکر شده است. یعنی شما در کنار آشنایی با سبک معماری قدیمی و مدرن آمریکایی، با فراز و نشیب های تاریخ این سرزمین نیز آشنا خواهید شد. این اثر تقدیرشده و برگزیده ی دوسالانه ی کتاب معماری و شهرسازی ایران است.

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم اثر دکتر مارک گلنتر به بررسی رخدادهای تاریخی اثرگذار بر معماری آمریکا در سال های 1865 تا 1915 میلادی می پردازد. اگر تا حدودی با تاریخ قاره ی آمریکا آشنایی داشته باشید، متوجه خواهید شد که توسعه ی تمدن آمریکا از این سال ها شروع شده است. پس از بیرون آمدن آمریکا از استعمار بریتانیا، این کشور از لحاظ اقتصادی، معماری و دیگر جنبه ها شروع به پیشرفتی خیره کننده کرد. این دوران در میان آمریکایی ها به دوران توسعه و تنوع معروف است. 

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم پیش از هر چیز، در مورد پیشرفت اقتصادی آمریکا پس از بیرون آمدن از زیر سیطره ی استعمار اروپا صحبت می کند. این پیشرفت اقتصادی سبب ظهور موفقیت و پیشرفت چشمگیری در حمل و نقل، سیاست، معماری، کشاورزی، علم و صنعت و... نیز شد. در این جلد از کتاب تاریخ معماری در مورد چگونگی شکل گیری نظام سرمایه داری در آمریکا نیز صحبت می شود. بنابراین، خواننده ی علاقه مند با مطالعه ی این کتاب می تواند احاطه ی کاملی بر موضوعات مختلف جامعه ی آمریکا پیدا کند.

خواننده ی علاقه مند با مطالعه ی این کتاب می تواند احاطه ی کاملی بر موضوعات مختلف جامعه ی آمریکا پیدا کند.

آشنایی با کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم

خواندن کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم برای چه افرادی مناسب است؟

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم گستردگی موضوعی زیادی دارد. با توجه به نام این کتاب، شاید فکر کنید که مطالعه ی آن فقط برای شاغلین و دانشجویان حوزه ی معماری مناسب خواهد بود اما این تصور کاملا اشتباه است. این اثر ارزشمند به خوبی درباره ی تاریخ آمریکا، چگونگی پیدایش رشد اقتصادی در آمریکا، چگونگی تشکیل دولت ها و نظام های سرمایه داری، تحول در زمینه های مختلف و... صحبت می کند. پس، خواندن آن علاوه بر علاقه مندان به حوزه ی معماری، به اقتصاددانان، سیاست مداران، علاقه مندان به تاریخ و... نیز پیشنهاد می شود. خوشبختانه انتشارات پرنیان اندیش با توجه به گستردگی مفاهیم این کتاب، گام موفقی در انتشار و فروش آن برداشته است.

چگونگی پیدایش رشد اقتصادی در آمریکا

راه های مطمئن برای خرید کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد 4

کتاب تاریخ معماری آمریکا - جلد چهارم را چه طور بخریم و مطالعه کنیم؟ با توجه به مزیت های مطالعه ی این کتاب، به احتمال زیاد شما هم به خرید آن علاقه مند شده اید. برای خرید این کتاب لازم است به فروشگاه معتبر اینترنتی کتاب نشر پرنیان اندیش مراجعه کنید تا از اصالت و کیفیت ترجمه ی کتاب خریداری شده مطمئن باشید. نشر پرنیان اندیش نسخه ی فیزیکی و چاپی، در کنار نسخه ی الکترونیکی و همچنین نسخه ی صوتی و چندرسانه ای از این کتاب را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. برای خرید آنلاین جلد چهارم کتاب ارزشمند تاریخ معماری آمریکا و همچنین تهیه و مطالعه ی کتاب های مشابه، می توانید به وبسایت انتشارات پرنیان اندیش مراجعه نمایید. امیدواریم اطلاعات ذکر شده در این مطلب، شما را با مفاهیم این کتاب و مزیت ها و کاربردهای آن آشنا کرده باشد.بازدید کننده محترم؛ لطفاً به لیست 50 وب سایت پربازدید در شبکه جهانی وب نگاهی بیندازید:

YouTube, Facebook, google, translate, gmail, weather, amazon, Instagram, cricbuzz, Hotmail, wordle, satta king, twitter, yahoo, yandex, sarkari result, Netflix, google maps, yahoo mail, roblox, whatsapp, NBA, BBC news, outlook, pinterest, flipkart, eBay, omegle, live score, tiktok, canva, ipl, premier league, hava durumu, ibomma, walmart, twitch, ikea, shein, linkedin, home depot, e devlet, lottery, snaptik, cricket, serie a, nfl, spotify, fox news, amazon prime;

هیچ وب سایت مرتبط با انتشار کتاب یا مدیریت پروژه در این لیست وجود ندارد. ما سخت تلاش می کنیم تا این مسائل مهم را به کانون تمرکز جوامع برسانیم. لطفا ما را از طریق رسانه های اجتماعی معرفی کنید، وبگاه ما را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ما کمک کنید تا دنیای خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم؛ با احترام.